Nasza Oferta

Kilka informacji o Naszej działalności

Wynajem kontenerów

Pragniemy przedstawić naszą ofertę wynajmu kontenerów firmom jak i osobom prywatnym. Nasze kontenery otwarte są od góry dzięki czemu załadunek jest bardzo wygodny, a ich kształt sprawia, że załadunek odbywa się szybko i łatwo.


Kontenery nadają się do wywozu:
- śmieci z budowy lub remontu
- gruz m.in.: dachówka, cegły, tynki, beton czy szlaka
- ziemie, urobek
- odpady z produkcji
- surowce wtórne (złom, kartony)

Posiadamy kontenery o pojemnościach: 3 m³, 5 m³, 7 m³, 10 m³, 36 m³


Utylizacja odpadów

Chcąc spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Pomagamy wytwórcom i posiadaczom odpadów zagospodarować je zgodnie z wymaganiami obowiązującymi w prawie Polskim jak i Europejskim.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie odbierania, transportu, gromadzenia odpadów.


Transport hakowcem

Pozwala on na szybkie i sprawne wymienianie kontenerów z różnego rodzaju materiałami, bez użycia specjalistycznych wózków itp., przy wykorzystaniu urządzenia hakowego zamontowanego na aucie.
Towary przewożone w kontenerach to głównie złom, odpady tworzyw sztucznych, makulatury, paliwa alternatywnego, ale również produkty spożywcze takie jak warzywa czy owoce. Transport hakowcem to nie tylko bezproblemowa możliwość załadunku i rozładunku kontenerów ale również możliwość przewożenia produktów o dużej objętości.


Usługi ładowarką

Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i solidnie zachowując przy tym najwyższą jakość wykonawczą w stosunkowo niskich cenach.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji świadcząc usługi dla firm oraz klientów indywidualnych.Niskie ceny

Ekologia

Rzetelność

O firmie

Jesteśmy liderem w branży wywozu odpadów na rynku oleśnickim. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że dzisiaj nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.


Galeria